Download video: POLACY śpijcie dalej. Pan Rafał Gawroński - Fortele Izraela.

Channel: ARGON023

35,496

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

czyli Wybory Rezydenta Polski 24. 05. 2015r. Rafał Gawronski o 2 turze wyborów

Za:monitorpolski
http://www.getlinkyoutube.com/watch?v=Ix4qqZQmdko

Rafał Gawroński dokumentuje praktyki mosaistów – judeosatanistów

Gawronski-strazRafał Gawroński znów znalazł się na tropie kolejnej strasznej prawdy, która jest ukrywana przed całym światem. Dlaczego podczas uroczystości upamiętniającej 75 rocznicę tzw. „agresji sowieckiej” na Polskę, która odbyła się przy Pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie, na ołtarzu nie było krzyża? Dlaczego na świecznikach było po 66 świec?
•Zob nagranie Rafała Gawrońskiego

Okazuje się, że są to rytuały mosaistów, religii, która ma zdominować świat, wypierając wszystkie religie. A mosaism, to jest nie tylko opinia pana Rafała, jest synstezą satanizmu, jest to tzw. judeosatanizm. Była to religia agentów żydo-masonerii, która zorganizowała tzw. „Rewolucję Październikową” w Rosji, a następnie wymordowała 66 milionów chrześcijan. Była to też religia tzw. nazistów, którzy m.in. wymordowali kolejne kilkadziesiąt milionów chrześcijan oraz kilka milionów autentycznych żydów.

Mosaiści – judeosataniści, po Okrągłym Stole, przejęli kontrolę nad Polską i mają ją do dzisiaj – nie tylko kontrolę polityczną, ale i duchową. Dlaczego Kardynał Nycz i inni hierarchowie kościelni nie śpiewali polskiego Hymnu Państwowego na niektórych uroczystościach – dopóki tego nie opublikowano? Dlaczego zabrania się filmowania z bliska uroczystości takich jak wspomniana powyżej?

To nie są banalne sprawy, mosaiści – judeosataniści, praktykują krwawe rytuały z obdzieraniem ze skóry niemowląt i piciem ich krwi włącznie. Wiedzę na ten temat posiadł i przedstawił w licznych publikacjach oraz wystąpieniach publicznych, były szef FBI w Los Angeles, ś.p. Ted Gunderson.
To mosaiści – judeosataniści, dążą do wymordowania większości „gojów” na tej planecie. Z całą mocą należy się temu przeciwstawić. Brawo Panie Rafale za odwagę!

http://www.monitor-polski.pl/rafal-gawronski-dokumentuje-praktyki-mosaistow-judeosatanistow/