Download video: A-G - Per Motren Time

Channel: KGK Records Production

447,526

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

A-G facebook: https://www.facebook.com/leand.kalaja
Fan page: http://www.facebook.com/pages/A-G/183805948331821

A-G: Nje keng ndryshe nga heret e tjera...nje dedikim...nje dhurat per ditlindje...Kete keng ja kam kushtuar nje personi qe e konsideroj si moter,e cila sot (e shtune/24/09/2011) ka ditlindjen...Ne te vertet ne jeten time nuk kam pasur ndonjeher moter dhe nuk kam dashur te kisha,por ky person me ka ber te mendoj se cdo te thot te kesh nje moter...dhe ajo cka mendoj esht ne kete keng...esht per ate...esht per motren time,te cilen e dua jasht mase...njekohesisht e uroj dhe per ditelindje me ane te ksaj kenge...do doja qe cdo "view" qe merr kjo keng,te jet nje urim per te...se di se sa e lumtur do ndihet...