Kalbi dışarda atıyor

Channel: oduncusalih

43,122

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

◣ https://www.facebook.com/oduncusalihabi ◥
Malezya'da birinci sınıf öğrencisi Muhammed'in hayati tehlikesi yüksek.Malezya'nın Doğu Sahili eyaletlerinden Terengganu'da yaşayan 7 yaşındaki Muhammed Faiz'in görüntüsü görenleri şaşırtıyor. Dünyanın en nadir hastalıklarından biri olan, kalbin vücudun dışında çalıştığı ectopia cordis adlı rahatsızlık minik Muhammed'i zor durumda bırakıyor.

HAYATI RİSK ALTINDA

Küçük Muhammed'in kalbi vücudunun dışında atıyor. Kalp atışlarının net olarak görüldüğü minik Muhammed'in hayatı da doktorlara göre rist altında.

Doktorların tedavisinin ameliyatının mümkün olmadığını söylediği birinci sınıf öğrencisi için Eyalet Hükümeti güvenlik önlemlerini alacağını belirtti.

Üç kardeşin en büyüğü olan Muhammed'in kalbine alacağı en ufak bir darbe dahi hayatına mal olabilir. sağlık durumu şimdilik iyi

AMERİKA'DA DA BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI

ABD'nin Teksas Eyaletinde, dünyanın en nadir hastalıklarından biri olan, kalbin vücudun dışında çalıştığı ectopia cordis adlı rahatsızlık ile dünyaya gelen Audrina Cardenas isimli bebek 6 saatlik zorlu bir ameliyatın ardından yoğun bakımda iyileşmeye başlamıştı.

Bu örneğin Malezyalı Muhammed için de bir örnek olabileceğini düşünen uzmanlar benzer tedaviyi ona da uygulamak istiyor.